Logo VULCAN - Razem dla lepszej oświaty
Nabór do przedszkoli

Aktualności

Lista wolnych miejsc

16.06.2021

Wolne miejsca 3-latki
Nazwa jednostki Ulica Dzielnica Telefon
Przedszkole nr 44 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 10 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego Krasickiego 10 Brzeźno 58 522 12 91
Przedszkole nr 67 "Wesole Skrzaty" Dworska 31 Brzeźno 58 343 56 42
Publiczny Integracyjny Punkt Przedszkolny - Akademia Małego Europejczyka im. św. Jana Pawła II w Gdańsku Dworkowa 11 Olszynka 725135302
Przedszkole nr 11 Raduńska 54 Orunia - św. Wojciech - Lipce 58 309 49 60
Publiczne Przedszkole Perłowa Busola w Gdańsku Ubocze 3 Orunia-św. Wojciech-Lipce 533335951
Publiczny Punkt Przedszkolny Domek Sąsiedzki w Gdańsku Gościnna 14 Orunia-św. Wojciech-Lipce 58 304 99 56
Publiczne Przedszkole Leonardo w Gdańsku Miałki Szlak 74 A Rudniki 513067309
Publiczne Przedszkole Bursztynowy Kompas w Gdańsku  Aleja Legionów 11 Wrzeszcz Dolny 501 669 929
Wolne miejsca 4-latki
Nazwa jednostki Ulica Dzielnica Telefon
Szkoła Podstawowa nr 38 im. gen. Stanisława Maczka Leśna Góra 2 Brętowo 58 342 60 76
Przedszkole nr 23 "Bursztynek" ( ul. Wolności 26) w Zesple Szkolno - Przedszkolnym nr 7 Wolności  6A Nowy Port 58 343 17 54
Publiczny Integracyjny Punkt Przedszkolny - Akademia Małego Europejczyka im. św. Jana Pawła II w Gdańsku Dworkowa 11 Olszynka 725135302
Publiczne Przedszkole Perłowa Busola w Gdańsku Ubocze 3 Orunia-św. Wojciech-Lipce 533335951
Publiczny Punkt Przedszkolny Domek Sąsiedzki w Gdańsku Gościnna 14 Orunia-św. Wojciech-Lipce 58 304 99 56 
Publiczne Przedszkole Leonardo w Gdańsku Miałki Szlak 74 A Rudniki 513067309
Przedszkole nr 32 Świętojańska 26 Śródmieście  58 301 21 79
Szkoła Podstawowa nr 77 Orłowska 13 Żabianka–Wejhera–Jelitkowo–1000lecia 58 556 29 00
Szkoła Podstawowa nr 89 im. Tadeusza Mazowieckiego Szyprów 3 Żabianka–Wejhera–Jelitkowo–1000lecia 58 557 98 22
Wolne miejsca 5-latki
Nazwa jednostki Ulica Dzielnica Telefon
Przedszkole nr 44 w Zesple Szkół Ogólnokształcących nr 10 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego  Krasickiego 10 Brzeźno 58 522 12 91
Publiczny Integracyjny Punkt Przedszkolny - Akademia Małego Europejczyka im. św. Jana Pawła II w Gdańsku Dworkowa 11 Olszynka 725135302
Publiczne Przedszkole Perłowa Busola w Gdańsku Ubocze 3 Orunia-św. Wojciech-Lipce 533335951
Przedszkole nr 87 Komandorska 77 Osowa 58 554 55 88
Przedszkole nr 20 Lenartowicza 21 Przeróbka 58 304 39 34
Publiczne Przedszkole Leonardo w Gdańsku Miałki Szlak 74 A Rudniki 513067309
Przedszkole nr 16 ( ul. Rozłogi 13) w Zesple Szkolno - Przedszkolnym nr 3  Kłosowa 3 Stogi 58 307 31 21
Przedszkole nr 17 Glinki 7 Strzyża 58 341 29 56
Przedszkole nr 81 Wilka-Krzyżanowskiego 2 Strzyża 58 346 11 38
Publiczne Przedszkole Srebrna Kotwica w Gdańsku  Cedrowa 27 Ujeścisko-Łostowice 533335951
Publiczny Punkt Przedszkolny Domek Sąsiedzki w Gdańsku Gościnna 14 Orunia-św. Wojciech-Lipce 58 304 99 56
Wolne miejsca 6-latki
Nazwa jednostki Ulica Dzielnica Telefon
Przedszkole nr 67 "Wesole Skrzaty" Dworska 31 Brzeźno 58 343 56 42
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego Szkoła Podstawowa nr 18 Krasickiego 10 Brzeźno 58 522 12 91
58 342 92 83
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Chałubińskiego 13 Chełm 58 302 85 20
Szkoła Podstawowa nr 7 im. mjra Mieczysława Słabego Słabego 6 Matarnia 58 349 68 83
58 349 68 16
58 349 62 59
Szkoła Podstawowa nr 82 im. prof. Jana Czochralskiego Radarowa 26 Matarnia 58 349 56 69
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7 Szkoła Podstawowa nr 55 im. Jana Heweliusza Wolności  6A Nowy Port 58 343 17 54
Przedszkole nr 39 Opacka 12A Oliwa 58 552 17 49
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Dzieci Świata Opacka 7 Oliwa 58 552 17 77
Przedszkole nr 71 "Diamencik" Diamentowa 13A Orunia - św. Wojciech - Lipce 58 309 44 14
Szkoła Podstawowa nr 40 im. kpt. Leonida Teligi Stroma 19 Orunia – Św. Wojciech – Lipce 58 309 06 16
Szkoła Podstawowa nr 56 im. Andrzeja Struga Małomiejska 8A Orunia – Św. Wojciech – Lipce 58 309 44 21
Szkoła Podstawowa nr 19 im. Zasłużonych Ludzi Morza Hoene 6 Orunia Górna - Gdańsk Południe 58 306 75 00
Przedszkole nr 87 Komandorska 77 Osowa 58 554 55 88
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mariusza Zaruskiego Gojawiczyńskiej 10 Piecki - Migowo 58 341 01 67
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi im. Armii Krajowej Marusarzówny 10 Piecki - Migowo 58 348 76 62
58 348 76 63
Przedszkole nr 75 Wileńska 62 Piecki-Migowo 58 347 68 93
Przedszkole nr 20 Lenartowicza 21 Przeróbka 58 304 39 34
Szkoła Podstawowa nr 61 im. Józefa Wybickiego Sienna 26 Przeróbka 58 307 38 23
Przedszkole nr 57 Kołobrzeska 71 Przymorze Wielkie 58 553 19 22
Publiczne Przedszkole Leonardo w Gdańsku Miałki Szlak 74 A Rudniki 513067309
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 Szkoła Podstawowa nr 72 im. Obrońców Westerplatte Kłosowa 3 Stogi 58 307 31 21
Przedszkole nr 81 Wilka-Krzyżanowskiego 2 Strzyża 58 346 11 38
Przedszkole nr 21 Mozarta 33 Suchanino 58 302 28 71
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2 Szkoła Podstawowa nr 42  im. Ignacego Jana Paderewskiego Czajkowskiego 1 Suchanino 58 302 23 40
Szkoła Podstawowa nr 57 im. gen Władysława Andersa Aksamitna 8 Śródmieście 58 301 34 96
Przedszkole nr 41 Głęboka 19 Śródmieście  58 301 78 24
Publiczne Przedszkole Srebrna Kotwica w Gdańsku  Cedrowa 27 Ujeścisko-Łostowice 533335951
Gdańska Szkoła Szermierki Szkoła Podstawowa nr 70 z Oddziałami Sportowymi VII Dwór 7 VII Dwór 58 556 00 14
Przedszkole nr 28 Gołębia 5 Wrzeszcz Dolny 58 341 24 65
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Gustawa Morcinka Lilli Wenedy 19 Wrzeszcz Dolny 58 341 29 32
Szkoła Podstawowa nr 49 im. ks. Bronisława Komorowskiego Legionów 11 Wrzeszcz Dolny 58 341 37 33
Szkoła Podstawowa nr 17 im. hetmana Stefana Czarnieckiego Czarnieckiego 2 Wrzeszcz Górny 58 341 09 20
Szkoła Podstawowa nr 45 im. Bohaterów Westerplatte Matki Polki 3a Wrzeszcz Górny 58 341 47 13
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II Meissnera 9 Zaspa Rozstaje 58 346 94 32
Szkoła Podstawowa nr 60 Chłopska 64 Żabianka–Wejhera–Jelitkowo–1000lecia 58 557 16 26
Szkoła Podstawowa nr 77 Orłowska 13 Żabianka–Wejhera–Jelitkowo–1000lecia 58 556 29 00